Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


JONAS


ČESLOVAS


KAROLINA


ERNESTAS BENEDIKTAS


EGIDIJUS


GABIJA


ARTIOM


ALIKA


ARTŪRAS


ANŽELIKA

Nuostabi klinika, atrodo, geriau nerasi. Aptarnavimas, žmonių šiltumas, profesionalumas-nuostabu

AISTĖ


ARTŪR

Greitas priėmimas, išsamus patikrinimas ir paaiškinimas

AUŠRA


VYTĖ

Nuostabus kolektyvas, operatyvus ir profesionalus

JŪRATĖ
Palikti atsiliepimą