Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


KĘSTUTIS


JUOZAPAS

Man labai patiko ginekologė V. Marmukonytė, mandagus, šiltas, pagarbus, dėmesingas žmogus.

GRETA


DARJUŠ


ANTANAS


JUOZAS

Patiko, profesionalumas

IEVA


AURIMAS


GINTAUTAS

Greitai patenku pas gydytoja

IGNAS

Labai maloni mergina aptarnavo. Dėkoju.

ESMIRALDA

Malonus bendravimas

EDITA


GEDIMINAS

malonus aptarnavimas greitas priėmimas nėra eilų nei laukti priimamajame nei registruojantis kas labai džiugina

EVELINA

Greitai prieinamos paslaugos
Skausmingas kraujo paėmimas iš venos (toks jausmas, kad atšipusios adatos), ko niekada nebūna poliklinikoje (tą darau pakankamai dažnai).

JUSTINA
Palikti atsiliepimą