Viskas aiškiai paaiškinta, paskirti vaistai , tyrimai, jokių eilių, malonus ir draugiškas viso personalo bendravimas. Ačiū
Nesąmoninga sistema, apmokėta, sistemoje rodo, kad neapmokėta. Kai atėjau darytis tyrimų sistema nerodo mano užsakymo numerio. Privati medicina jėga woo-hoo!
Patiko tai, kad labai patogios vietos, viskas greitai ir labai malonus personalas.
Brangoka. Bet jei reikės, vis tiek eisiu.
Personalo mandagumas, gydytojų noras padėti ir greitas priemimo laikas (Nereikia laukt mėnesiai)
Kartais automatiškai nenuskaito draudimo Gjensidge tai tenka ranka pildyt viską