Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


DAVID


ARNOLDAS


MANTAS


LAIMONAS

Viskas aiškiai paaiškinta, paskirti vaistai , tyrimai, jokių eilių, malonus ir draugiškas viso personalo bendravimas. Ačiū

ALMA


JOLANTA


INESA


ALMEDA

Nesąmoninga sistema, apmokėta, sistemoje rodo, kad neapmokėta. Kai atėjau darytis tyrimų sistema nerodo mano užsakymo numerio. Privati medicina jėga woo-hoo!

KAROLIS


ANDRIUS


INGA

Patiko tai, kad labai patogios vietos, viskas greitai ir labai malonus personalas.
Brangoka. Bet jei reikės, vis tiek eisiu.

GIEDRĖ


ERVINA


EMILIJA

Personalo mandagumas, gydytojų noras padėti ir greitas priemimo laikas (Nereikia laukt mėnesiai)
Kartais automatiškai nenuskaito draudimo Gjensidge tai tenka ranka pildyt viską

DEIMANTAS
Palikti atsiliepimą