Malonios daktarės
Patiko malonus (bet ne "saldus", ko lb nemėgstu :)) ir atidus atvykusių (buvo sveikatos patikra darbe) specialisčių bendravimas, pačios patikros platesnė apimtis (pvz. akispūdžio matavimas) kraujo tyrymo rezultatų pateikimo operatyvumas ir forma. Ačiū! :)
Viskas puikiai, greitai aiskiai
Malonus bendravimas, aiškumas. Kraujo mėginys paimtas profesionaliai ir švelniai.
Viskas gerai, malonus bei greitas aptarnavimas.
Patiko greitai ir aiškiai
Greitas tyrimo rezultatas ir visada malonus aptarnavimas
patogumas greitumas gera lokacija