Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


VIKTAR


LUKAS JOKŪBAS


DAINIUS


JANA


JŪRATĖ

Malonios daktarės

KRISTINA

Patiko malonus (bet ne "saldus", ko lb nemėgstu :)) ir atidus atvykusių (buvo sveikatos patikra darbe) specialisčių bendravimas, pačios patikros platesnė apimtis (pvz. akispūdžio matavimas) kraujo tyrymo rezultatų pateikimo operatyvumas ir forma. Ačiū! :)

DAIVA

Viskas puikiai, greitai aiskiai

KĘSTUTIS


ARŪNAS

Malonus bendravimas, aiškumas. Kraujo mėginys paimtas profesionaliai ir švelniai.

ANITA

Viskas gerai, malonus bei greitas aptarnavimas.

EVELINA

Patiko greitai ir aiškiai

DALĖ SIGITA


EGLĖ

Greitas tyrimo rezultatas ir visada malonus aptarnavimas

AUŠRA

patogumas greitumas gera lokacija

JŪRATĖ
Palikti atsiliepimą