Maloni aplinka,kompetetingos darbuotojos
Viskas puiku
Slaugytoja labai maloni imanti kraują.
Priduodant kraujo tyrimus paminėjo, kad vakare bus atsakymas, bet deja atsakymų nesulaukiau.
Reikėjo greitai padaryti tyrimą ir gauti atsakymą.
per sudėtingas prisijungimas, per daug žaidimo su slaptažodžiais.
Labai maloniai ir rūpestingai priėmė ir viską paaiškino Agnė Rimašiūtė. Daugiau tokio personalo :)
Jurga Girutyte - labai nemaloni gydytoja. Bet gal jai tiesiog sunki diena?
Darbuotoja ,Orinta , kuri puikiai atlieka avo darbą
Malonus aptarnavimas, patarimai
Aptarnavimas, rezultatų tikslumas ir tyrimų atlikimo greitis