Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


ZITA


UGIS


VILTĖ


TOMAS


LEONARDA

Mažai klientų, greitas aptarnavimas

NATALIJA


RŪTA


VIKTOR

Greitas,malonus aptarnavimas. Personalas draugiskas, malonus, bendraujantis. Atsakymai paaiskinami issamiai ir suprantamai eiliniam zmogui. Visuomet renkuosi Antejos paslaugas ir rekomenduoju visiems.

SANDRA


MONIKA


LAURA


DAIVA


DAIVA

Arti namų ir greitas priėmimas, padėjo išsirinkti visus reikiamus kraujo tyrimus.
Šiek tiek neaišku be registratūros kur eiti, ar ne veltui laukiu prie užimto kabineto.

GRETA


ALDONA
Palikti atsiliepimą