Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


VITA


SAMANTA


MUHAMMED

Darote tyrimus, kurie reikalingi.
Nei konsultantė telefonu, nei pačioje kraujo paėmimo vietoje nesugebėjo paaiškinti kuo skiriasi tyrimų programos (Maxi ir Maxi+)- nepakankama kompetencija.

MARIUS


LAIMA


EGIDIJUS


JUSTAS

Lokacija, pripratimas. Malonus bendravimas.

MARIUS

Viskas buvo greitai

AUDRIUS


AURINGAS

Aptarnavimas, darbuotojai, slaugytoja Vanesa-Danielė tobulai ima kraują, net nepajutau! Atsakymai atėjo jau po valandos, max greitis! Tyrimus dariausi ryte, ačiū, kad esate!

ASTA


KARINA


DOMINYKAS


DONATA


AGATA
Palikti atsiliepimą