Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Aptarnavimas

JORIS

Visada cia lankausi, nes patinka malonus aptarnavimas, viskas greitai ir paprastai

JUSTINAS


DANA

Malonus ir greitas aptarnavimas, sklandžiai paaiškinta apie atliekamus tyrimus, jų peržiūrą. Dėkoju.

LIDIJA


Negalėjau susisiekti su šeimos gydytoja dėl skubios konsultacijos, gavus kraujo tyrimus.

GINTARAS VYTAUTAS


DONATAS


IRMINA


AISTĖ


DAIVA


AISTĖJA


LAURYNAS


RAMINTA


RIMANTAS

Rekomendavo draugė.
Reikėjo grįžti ir skambinti dėl prisijungimo duomenų, negavau užpildyti sutikimo formų pirmą kartą atvykęs.

TAUTVYDAS


VIGILIJA
Palikti atsiliepimą