Patogu užsiregistruoti, nereikia laukti eilėje.
Puikus gydytojai
Viskas vyksta labai greitai (tyrimai, tyrimų atsakymų laukimas, priėmimas pas gyd ir pan), personalas labai malonus. Greitai sprendžia problemas, pateiktus nusiskundimus klinika.
Greitai ir patogu
Operatyvumas (darbuotojų) ir greitas rezultatas
Kaina, o ypač atskira kaina už kraujo paėmimą, tačiau tai ne visada reikšminga