Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


MARGIRIS

Patogu užsiregistruoti, nereikia laukti eilėje.

INGA


ANDRIUS


LAURITA


SILVIJA


ELENA


ELVYRA


JUSTĖ


MINGAILĖ

Puikus gydytojai

KAMILE

Viskas vyksta labai greitai (tyrimai, tyrimų atsakymų laukimas, priėmimas pas gyd ir pan), personalas labai malonus. Greitai sprendžia problemas, pateiktus nusiskundimus klinika.

GINTARĖ


BEATRIČĖ

Greitai ir patogu

BEATA

Operatyvumas (darbuotojų) ir greitas rezultatas
Kaina, o ypač atskira kaina už kraujo paėmimą, tačiau tai ne visada reikšminga

EDITA


LAIMA
Palikti atsiliepimą