Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


SANDRA


tyrimo atsakyme tiesiog parašyti nuliai ir niekas negali paaiškinti kodėl taip yra

VAIDAS

Patiko, specialistė, kuri mane pakonsultavo rūpimais klausimais, procedūras atliko švelniai, paaiškino.

LINA


RŪTA

Labai atsakingas darbuotojų požiūris į darbą, atsakingumas, kruopštumas, o ypač mokėjimas bendrauti su vyresniais žmonėmis.

RIMUTĖ


AURELIJA


AURELIJA

Patiko sesutė tokia nuoširdi šilta. Viską išaiškina

KRISTINA


ANTON


DANUTĖ

Aptarnavimo greitis, svetainės aiškumas
Pastabų nėra

KĘSTUTIS JONAS


JANINA


LINAS


EGLĖ

Lengva registruotis, puikus aptarnavimas, informacijos suteikimas.

LAIMA
Palikti atsiliepimą