tyrimo atsakyme tiesiog parašyti nuliai ir niekas negali paaiškinti kodėl taip yra
Patiko, specialistė, kuri mane pakonsultavo rūpimais klausimais, procedūras atliko švelniai, paaiškino.
Labai atsakingas darbuotojų požiūris į darbą, atsakingumas, kruopštumas, o ypač mokėjimas bendrauti su vyresniais žmonėmis.
Patiko sesutė tokia nuoširdi šilta. Viską išaiškina
Aptarnavimo greitis, svetainės aiškumas
Pastabų nėra
Lengva registruotis, puikus aptarnavimas, informacijos suteikimas.