Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


JUSTINA


IEVA SOFIJA


INDRIANA

Personalas, operatyvumas, aplinka

GABRIELĖ

Viskas vyko pagal nustatytą registracijos metu laiką, labai maloni darbuotoja ėmusi kraujo mėginį

ELENA

Greiti tyrimų atsakymai.

AUGUSTAS


PETRAS


VYTAUTAS


LUKAS


EDVINAS

Mandagus ir paslaugus personalas, nėra eilių!

LINA

Darbo laikas

AUŠRA

Viskas!

GABRIELĖ

Daktarė ėmusi tepinėlį buvo švelni ir atsakė į kelis rūpimus klausimus, viską nuosekliai paaiškino
Kainos visada galėtų žemesnės :)

VERONIKA

Kad atvažiuoja į darbą patikrinti sveikatos
Negalima internetu pačiam užsiregistruoti kraujo tyrimų rezultatų aptarimui, reikalinga rašyti laišką ar skambinti telefonu. Galima, bet po to sužinai, kad negalima pačiam užsiregistruoti rentgenui, profilaktinio sveikatos tirkinimo metu.

VAIDAS
Palikti atsiliepimą