Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Malonus bendravimas, patarimai.

ŽIVILĖ


TOMAS


VAIVA

Viskas labai greitai, didziausias pliusas, kad tyrimus galima pasidaryti dar pries darbus :)
-

VYTENĖ


SAULĖ


VILIJA


MARIJA ELŽBIETA


Aptarnavimas buvo nemalonus, slaugytoja bendravo nemandagiai.

ONA


RUGILĖ


KLAUDIJA


KATALĖJA


SABINA DOMINIKA


RIMA


INDRĖ


MONIKA
Palikti atsiliepimą