Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


VAIDAS


LINAS

Geras pasiūlymas įstaigos darbuotojams, profesionalus ir mandagus aptarnavimas

JUVENTA


RASA


LORETA


MARTYNAS


KRISTINA


LINA

Labai malonūs darbuotojai. Procedūros atliekamos greitai, nėra jokių eilių.

LAURA


MINDAUGAS


KAROLINA


Sudėtinga pažiūrėti tyrimų rezultatus.

JŪRATĖ


KASPARAS


ROKAS


DENIS
Palikti atsiliepimą