Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Mažeikių antejoje visada malonus aptarnavimas ,paaiškina viską . Super

JONAS


ALGIMANTAS


ANDRIUS


GABIJA


DEIMANTĖ


GRETA


GIEDRIUS

Greitas, malonus aptarnavimas, sklandus ir neskausmingas kraujo paemimas.

EVELINA


DAINA

Labai maloni daktare

AISTĖ


DOVILĖ

Pasirinkimą lėmė darbovietė, bet labai patiko personalo bendravimas, kai informavau, kad bijau adatų
-

GINTARĖ


VIOLETA

Patogus susisiekimas

VITA

Patogu viską pasiruošti internetu, netoli namų. Tvarkinga, jauki aplinka, profesionalus aptarnavimas ir greiti atsakymai.

TOMAS
Palikti atsiliepimą