Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


MARIUS


SKAIVA


UGNĖ


DANYLO


ANTON


AUSTĖ

Greitai, paprastai, konkrečiai

LAIMA

Malonūs darbuotojai

DIANA

Malonus ir greitas aptarnavimas

INGA


AGNIUS


Paini sistema peržiūrėti tyrimo rezultatus, klientų aptarnavimas telefonu ir visiškas nelankstumas ir netinkamas požiūris į klientą

DAIVA


LINA


AISTĖ

Patiko, greitas priėmimas- lankstumas, malonus bendravimas.
Prisijungimas elektroninis- sudėtingas, Sporto g.3, prie durų nėra invalidams užvažiavimo (įleido per kitas duris). Dabar kažkokio dokumento neleidžia peržiūrėti- rašo: it dirba šiai problemai išspręsti.

DONATAS

Viskas patiko

DEIMANTĖ
Palikti atsiliepimą