Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


KAMILE


LAIMONAS


AIVARAS


EDVARDAS


AUGUSTAS


BIRUTĖ


KOTRYNA


DANGOLĖ


ILONA


DEIVIDAS

Per visą gyvenimą imtų kraujo mėginių, tik pas jus taip gražiai, be skausmo ir kokybiškai jie buvo paimti

DEIVYDAS


IVETA

Jokių eilių, puikus aptarnavimas, puiki gydytoja Dovilė

LORETA


MARJAN


VIDMANTAS
Palikti atsiliepimą